Old Cuban
Old Cuban
Old Cuban
1 2 3

Old Cuban COCKTAIL bar

Szefcio.

Boss Ryszard po wieloletnich wojażach do  różnych zakątków  świata szczególnie upodobał sobie Karaiby. Zainspirowany nimi postanowił ze sklepu mięsnego zrobić coś co pozwoliło by poczuć gorący klimat tej pięknej części błękitnej  planety. Ponad 26-cio  letnia przygoda z barem i profesją barmana i  miłość do rumu wpłynęły na obraz Old Cubana.

 


 

Jacek – Menager.

„Pan Jacek” zaczynając swoją przygodę z barem 15 lat temu,  wędrując z miejsca na miejsce  w głębi duszy wiedział że jego powołaniem jest Old Cuban. To z nim ustalisz swoją  rezerwację , menu itp.  Ostoja spokoju, zawsze znajdzie satysfakcjonujące wszystkich  rozwiązanie.

 


 

Adam vel. Pedro

Łamacz kobiecych serc i pogromca barowego szkła. Ekspresyjność jego artystycznej duszy w połączeniu z hiszpańskim temperamentem daje na barze wybuchowy, czasem niebezpieczny efekt oraz częste straty w szkle. Łączy w swoim życiu barmaństwo, design i sztukę choć z tym ostatnim rzadko kiedy się dzieli. Pochłania bar przenikliwym, tajemniczym spojrzeniem w towarzystwie serdecznego uśmiechu.

 


 

Michał vel. Julio

Młodość, wigor i tatuaże. Twierdzi że gospoda to nie jego powołanie a trzynastka to szczęśliwa liczba bo  13 marzec .2015 to dzień w którym stał się częścią, tej najwyższej, Old Cubanowej rodziny. Lubi eksperymentować a często swoje inspiracje czerpie z kuchni.

 


 

Bartosz to Bartosz

Bartosz – weekendowy cocktailowy  Al Capone rozkochany w cytrusach. Twierdzi że nie masz człowiecze drinka na Sour. Wszystkie jego odmiany z rąk Bartosza to iście baśniowe doświadczenie! W 11 letniej shakerowej drodze do Katowic nieźle namieszał na Śląsku  aż wreszcie nadszedł czas na największe wyzwanie – Old Cuban.

 


 

Patryk

Patryk najmłodszy w rodzinie  Old Cubanowiczów.  Na początku swej przygody cocktailowej. Twierdzi że się nie boi i żadna siła z baru go nie wygoni. Ogarnia co do niego należy i nie pęka nawet w największym młynie.

 


 

Ania vel. Szefowa

Od początku tworzy Old Cuban. Bez niej to miejsce nie było by tym czym jest. Pełna energii i uśmiechu. Wszędzie jest, nic nie umknie jej uwagi, pełny ogarniacz. Ponoć kobieta to słaba płeć, nic bardziej mylącego z Anią nie ma żartów!

 


 

Grzegorz vel. El.Matador

Młody gniewny. Twierdzi że broda daje mu siłę i natchnienie w coctailowych rozważaniach. Punktualność  to nie  jego mocna strona ale  stara się nie zaniedbywać obowiązków. Jak coś nie wyjdzie nadrobi uśmiechem.